Coaching Live – kom och upplev 6/9 Karlstad

Välkommen att utforska vad som händer när ledarskap börjar i hjärtat – inte i titeln.

Hej! Är du i Karlstad nu på torsdag 6/9?
Välkommen till Företagssalongen, ELITE Stadshotellet. Det är en öppen mässa för näringslivet, fri entré – fullt med utställare, föreläsningar och sköna möten.

Carl Jonas Love -rummet kl 13-13:20 Du får se hur ett coachmöte går till. Vi matar oss igenom en modell som heter To GROW. Du sitter på åskådarbänk och kan följa processen.

Självklart finns en goddie för dig som bokar din stol via carincoach@gmail.com. Vi har 20 min på oss – så frågor tar vi i minglet utanför. Med mig på scenen har jag Sven Peterson, med 30 år i stålbranschen. Vad sägs om att tjäna 8 miljoner på en affär med hjälp av medveten kommunikation – värdet i coachsamtalens upptäckter och tekniker?

Varmt Välkommen! Ta chansen och knip din stol! 😀

Vill du fördjupa din kunskap om coaching och ledarskap? Följ vår blogg för regelbundna insikter.

Vi delar regelbundet artiklar baserade på forskning, praktisk erfarenhet och aktuella trender inom coaching och ledarutveckling. Prenumerera för att få nya artiklar direkt i din inkorg.