Lucka nr 12 – Business Kick Start!

Välkommen att utforska vad som händer när ledarskap börjar i hjärtat – inte i titeln.

unnamed-bks

Hej ute i decemberkvällen! Har du köpt några julklappar? I dagens kalenderlucka väntar något extra och lyxigt! Om du är företagare, på väg att bli företagare, och är kvinna som gillar Spa, bubbel, samvaro med andra nyfikna kvinnor då ska du passa på att läsa hela bloggen idag.

När du klickar på länken nedan så hittar du till exempel:
”Du möter oss i en kreativ miljö fylld av lyx och nätverkande./…/Vi träffas dag 1 på morgonen, sedan får du arbeta i större och mindre grupper och delta i exklusiv mastermind med dig i fokus. Allt för att du skall kicka igång ditt 2017 på bästa sätt och gå härifrån fyllda av energi med mål och visioner som håller framåt.”

Vi är tre kompetenser som har skapat ett koncept som vi lanserar här och nu i advent. Klicka på länken och se vad som väntar på andra sidan året: http://kickiwesterberg.se/bks2017  Missa inte chansen!

Om jag vore i dina kläder skulle jag anmäla mig bums. Programmet är fulladdat, berätta för vänner och bekanta och sprid vidare. Det här är kraft!

/Carin Coach

Ps. Loggan för vårt event har Kicki gjort, vår duktiga Ekonomiska PT. Loggan är så härlig att den får vara med en gång till idag och längst ner kommer luckan till Carin Coach kalender (även om färgerna skär sig lite) he, he.

 

unnamed-bks

CarinCoachJul4

Vill du fördjupa din kunskap om coaching och ledarskap? Följ vår blogg för regelbundna insikter.

Vi delar regelbundet artiklar baserade på forskning, praktisk erfarenhet och aktuella trender inom coaching och ledarutveckling. Prenumerera för att få nya artiklar direkt i din inkorg.